Protez Tırnak Nedir?


Protez tırnak sticker nail art
Protez tırnak ateş nail art
uzun protez tırnak

Yüksek kaliteli mükemmel protez tırnak sürdüğü garantilidir. Bu sayfa protez tırnak fiyatları ve protez tırnağı nasıl yaptığımız hakkında bilgi verecektir. Fiyatları için, 0544 2629449 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz, instagram sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz, ve Whatsapptan.

Nasıl yaparız : aşağıdaki bilgiler.

Protez tırnak nedir?

Tirnaklarınız kısaysa, iki seçeneğiniz vardır.

1. Doğal olarak büyümelerine izin verebilirsiniz  fakat bu çok uzun zaman alır. Tırnaklarınız ayda 3.47 milimetre (mm) oranında büyür. Tırnaklarınız uzadıkça kırılmalarını önlemek için çok dikkatli olmalısınız.

2) 2. Alternatif yöntem protez tırnak tercih edebilirsiniz. Bunun için öncelikle cihazlı manikür (kuru manikür olarak da bilinir) yaptırmanız gerekir. Nasıl yapıldığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Jel tırnak, jel nails veya gel tırnak, gel nails olarak da bilinir

Manikürün bir parçası olarak, kütiküller de dikkatlice kesilir.

Cihazli manikür, tırnak jeli uygulaması için mükemmel bir preparattır. Manikür tamamlandıktan sonra jel uygulamasına başlarız. Bu, müşterinin istediği tırnağın şeklini oluşturmak için uygulanır. – aşağıdaki videoda gördüğünüz gibi. Protez tırnak yapımı :-

Dosyaladığımız çalışmalar arasında çok sayıda tırnak şekli vardır ve her gün bir yenisi eklenmektedir.
Şekil yaklaşık olarak oluşturulduktan sonra, tamamlanan tırnak dosyalanır.

protez tırnak Şekiller

Şekil yaklaşık olarak oluşturulduktan sonra, tırnak tamamlanan şekil için dosyalanır:


Protez tırnaklar şekillendirildikten ve dosyalandiktan sonra kalıcı oje uygulaması başlatılır.
Müşterilerimizin istegi goz onunde bulundurularak renk,şekil ve tarz tırnaklar ortaya çıkar.

Tırnak sanatı / Nail Art ile ilgili merak ettiginiz her türlü bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz: Nail Art

Sonuçlar harika – instagram sayfamızı ziyaret edin

Protez Tırnak kullanım süresi ne kadar? Tırnaklarınız büyümeye devam eder ve 5 hafta sonra tırnaklarınız böyle görünebilir:

Jel tırnak bakımının yenilenmesi için her 3-4 haftada bir ziyaret etmenizi öneririz. Aylık bakım yaparsanız kalıcı olarak devam edebilirler.

Jel Tırnak Çıkarma / Çıkartma

Cıhazlı Çıkartma (salonumuzda) – Cıhazlı Çıkartma (salonumuzda) – Bir tırnak ustası tarafından yapılırsa, bu, asetona uzun süre maruz kalmaktan kaçınan en güvenli süreçtir. Eski kalıcı oje’yi aseton değil alkolle silerek temizliyoruz.

Fiyatları

Protez Tırnak Fiyatları ne kadar? Her ay farklı promosyonlarımız var. Promosyonlar sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz: Promosyonumuz veya 0544 2629449 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz veya instagram sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz:

Videomuz

protez tırnak nail art

× Whatsapp Mesajı
%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights