Kalıcı Oje Nedir? Ve Çıkartma Bilgisi


Kalıcı Oje Nedir? Shellac ve kalıcı oje aynı şeydir. UV ışıkları altında kurur, bu nedenle oje aksine kuruma süresi yoktur ve genellikle 3-4 hafta sürer. Kalici Oje , tırnağınıza güç vermeyen bir üründür, bu yüzden bu ürünle tırnak uzantıları oluşturamazsınız. Protez tırnak, doğal tırnaklarınıza uzunluk, yapı ve stabilite kazandırır ve sonuç olarak daha uzun süre dayanır. Cilalı bir görünüm sağlamak için doğal tırnaklarınıza Kalıcı Oje uygulanır. Kalıcı oje renkleri için çok geniş bir renk yelpazesi mevcuttur.

Kalıcı Oje nedir? Güzel seçenekler

Kalıcı Oje Çıkarma / Çıkartma

Kalıcı oje çıkartmak için 2 iki yöntem vardır:

1) Cıhazlı Çıkartma (salonumuzda) – Bir tırnak ustası tarafından yapılırsa, bu, asetona uzun süre maruz kalmaktan kaçınan en güvenli süreçtir. Eski kalıcı oje’yi aseton değil alkolle silerek temizliyoruz. Bir videomuz var:

2) Evde aseton kullanmak mümkündür, ancak kolay değildir ve profesyoneller tarafından önerilmez. Aseton, bazı durumlarda nasıl kaldırılacağını göstermek için kısa bir video oluşturduk:

Kalıcı Oje Nedir?

Kalıcı oje uygulaması için normal oje ile aynı şekilde uygulanır, ancak kalıcı oje kurutmak için bir UV lambası kullanılarak kurutma yapılır.

UV Lambası:

Kalıcı oje kurutucu

Kalıcı Oje Fiyatları

Her ay farklı promosyonlarımız var.

Promosyonlar sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz: Promosyonumuz
Veya 0544 2629449 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz veya instagram sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz:

× Whatsapp Mesajı
%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights