Erkek Tırnakları – Yeme Problemleri


Erkek tırnakları de bazen tırnak problemi olabilir.

Tırnaklarımı yeme problemim var, bana yardım edebilir misiniz? Tırnak Yeme Hastalığı Mı? Erkek tırnakları mı?

Tırnak yeme sorunları – Tırnak yeme (tirnak yeme), aynı zamanda onikofaji olarak da bilinen, ağzın bir kompulsif (dürtüyle yapılan) alışkanlığıdır. Bazen işlevsel olmayan (parafonksiyonel) etkinlik olarak tanımlanmaktadır; işlevsel olmayan etkinlik, ağzın konuşma, yeme veya içme dışındaki sık kullanımıdır. Tırnak yeme genellikle parmaklarda enfeksiyon gibi zararlı etkilere yol açar. Bu sonuçlar, doğrudan yemenin fiziksel hasarından veya enfeksiyon taşıyıcısı haline gelen ellerden kaynaklanır. Üstelik sosyal bir etkisi de olabilir – wikipedia

Tırnak Yemeyi Bırakmak Istiyor Musunuz? – Tırnak Yeme Tedavisi
Yaygın bir tedavi – tırnaklara temiz, acı bir oje sürmek – bir Ezcaneden. Acı tat, bireyi tırnak yeme alışkanlığından caydırır ama giderek yaygınlaşan alternatif bir seçenek protez tırnaktır:

Bir erkek tırnakları örneğimiz var. Bu müşteri onun tırnakları yiyordu. Bu resim önceden:

Erkek tırnakları - Protez tırnaktan önce.

Bir cihazlı manikür dikkatlı yaptık, ondan sonra protez tırnak yaptık. Sonuçları – yeni doğal görünümlü tırnaklara harika bir dönüşüm:

Erkek tırnakları - Protez tırnaktan sonra

Elbette bu sürecin tırnak yeme davranışını kalıcı olarak durduracağının garantisi yoktur. Deneyimlerimize göre, önceki müşterilerle olan durumu kesinlikle azalttı.

Üç hafta sonra Protez Tırnak için bakım gerekir (çünkü doğal tırnaklarınız alttan uzamaya devam eder).

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize e-posta veya İnstagram aracılığıyla ulaşın.

Tırnak yememek için yardım edebiliriz- Erkek veya kadın müşteriler için size yardımcı olabiliriz – lütfen bizi arayın (0544 2629449) veya bir whatsapp mesajı gönderin:

× Whatsapp Mesajı
%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights