BAĞDAT CADDESI PROTEZ TIRNAK – HAKKIMIZDA


Bağdat caddesi protez tırnak

Hoşgeldiniz. Aya Nail Studio – Tırnak BUTIK

Ben Aizhana, web sitemize hoş geldiniz. Tirnak Butiğimiz Bağdat Caddesi, Suadiye, İstanbul’da bulunmaktadır. Tırnaklarınızı yapmayı seviyoruz, tırnakları , nasıl yaptığımız ve mağazamız hakkında videolar paylaşmayı da seviyoruz. Bağdat caddesi protez tırnak için uzmanlık alanımızdır Tırnaklarınızı seviyoruz ve jel tırnaklar, protez tırnaklar, nail art, Tırnak bakımı, manikür, pedikür ve diğer güzellik hizmetleri konusunda uzmanız. Umarız yakında bizi ziyaret edebilirsiniz.

Biz protez tırnak ve protez tırnak bakım ve güzel nail art konusunda uzmanız. Size uzun süreli ve yüksek kaliteli jel tırnaklar sunuyoruz.

Aya Nail Studio neden en iyisidir?

Tırnak bakımı konusunda uzmanız ve tırnaklarınızın sağlığını önemsiyoruz. Bizim icin önemli olan başka bir durum ise eski kalıcı oje veya eski protez tırnakların çıkarılmasıdır. Bazı müşterilerimiz bize eski ojelerini çıkarmaya çalışırken tırnaklarına zarar veren diğer yerlerle ilgili gercekten üzücü deneyimler paylaşıyor. Aya Studio olarak tırnaklarınıza zarar vermemek için bunu dikkatli ve profesyonel bir makine kullanarak yapıyoruz.

Metro ile oraya nasıl gidebilirim? En yakın istasyon Marmaray İstasyonu – Suadiye

Bizi bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa bize whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz ve biz doğrudan App kullanarak konumumuzu göndereceğiz. Buraya tıklayın:

ADRESIMIZ

× Whatsapp Mesajı
%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights